Podnosimy efektywność budżetu marketingowego o 15%-30%

Zwiększamy sprzedaż, zyskowność i wartość firmy, poprzez cyfrową transformację marketingu.

Spotkajmy się

Jesteśmy firmą konsultingowo-technologiczną. Dostarczamy systemowe rozwiązania automatyzujące procesy, integrujące dane i wspierające decyzje.

Zapewniamy usługę end-2-end: od analizy, przez narzędzie i doradztwo, po odpowiedzialność za wynik w modelu success-fee.

Transformacja cyfrowa wspierana jest autorskim oprogramowaniem wspomagającym całą organizację: od zarządu, przez marketing, finanse, inne działy, po dostawców.

Pełna mierzalność

Narzędzie automatyzuje istniejące procesy bez konieczności ich zmieniania. Zapewnia ich pełną mierzalność i centralne zarządzanie. Automatyzacja oszczędza 40% czasu zespołu.

Przyjazna optymalizacja

Optymalizacja procesów następuje na drodze ewolucji, nie rewolucji. System dostarcza rzeczywiste dane i pozwala na precyzyjne wprowadzanie zmian krok po kroku, bez zakłócania pracy.

Wsparcie decyzji

Integrujemy i ujednolicamy dane dot. wyników, budżetów i efektywności działań marketingowych. Dostarczamy ich analizy i predykcję. Wspieramy decyzje operacyjne i zarządcze.

Pełne dopasowanie

System może być uruchomiony jako samodzielna aplikacja lub moduł SAP. Dane są pozyskiwane z dowolnych źródeł poprzez API lub bezpośrednio od użytkowników. Pełne dopasowanie do istniejących procesów i technologii.

Pracujemy z najlepszymi. Posiadamy doświadczenie oparte o ponad 30 projektów w 13 krajach, w różnych branżach.

Żabka Logo
Vectra Logo
KFC Logo
PizzaHut Logo
Philips Logo
Philips Logo
Subaru Logo

Wyróżnia nas: przyjazność, doświadczenie zdobyte w najlepszych organizacjach, autorskie oprogramowanie w pełni dopasowywane do potrzeb klienta i trwałość efektów.

Nasza misja

Wspieramy cyfrową transformację firm, aby jeszcze pełniej korzystały z energii i talentów tworzących je osób, efektywniej realizowały swoje cele i zwielokrotniały swoją siłę oddziaływania.

Utrzymanie spójności działań na wszystkich 7 rynkach europejskich jest bardzo ważne dla marek AmRest. Dziś nie wyobrażam sobie tego bez Brand Oriented.

Karolina Kobiela

Senior New Media Manager CE

AmRest / Starbucks, KFC, PizzaHut

Zarządzanie działaniami w 4 krajach stało się procesem uporządkowanym, sprawnym i niezwykle efektywnym. Nie wspominając o oszczędności czasu.

Joanna Bychawska

Digital Marketing manager CEE

Triumph International

Wszystkie kanały komunikacji zintegrowane w jednym widoku pozwalają lepiej zarządzać procesem planowania, akceptacji i raportowania działań.

Patrycja Pieróg

Public Relations Manager

Asahi Group / Kompania Piwowarska

Wdrożenie przebiegło błyskawicznie i wymagało mniej niż 40h zaangażowania od zespołu. Łącznie kilka spotkań i zespół BO wrócił z systemem bezbłędnie dopasowanym do nas.

Grzegorz Pęk

Digital Media Manager

Electrolux

Sprawdź jak pracujemy

Spotkajmy się. Pokażemy, jak bez zakłócania ciągłości pracy, optymalizujemy procesy, automatyzujemy je i integrujemy dane. Pokażemy możliwości i case studies. Pokażemy, jak zwiększyć efektywność budżetu marketingowego o 15-30%, sprzedaż, zyskowność i wartość firmy.

Zadzwoń lub uzupełnij:Rafał Siemasz
Sales Director
+48 605 099 509
rafal.siemasz@brandoriented.pl

Zasady przetwarzania danych osobowych przez Brand Oriented sp. z o.o., w tym informacje o możliwości odwołania zgody na przetwarzanie danych (jeśli zgoda została udzielona) są zawarte w Polityce prywatności.